Strefa Klasyków na Auto Moto Arena 2020

Niestety potwierdziła się informacja, która od kilku dni krążyła w "kuluarach". Ze względu na wirusowe szaleństwo Auto Moto Arena 2020 zostaje przełożona na 23-24 maja... Szkoda, ale my i tak tam będziemy :) 

Ze względu na dość odległy termin, prosimy wszystkie osoby, które zarejestrowały się na tą imprezę, o potwierdzenie swoich zgłoszeń najpóźniej do końca kwietnia. Potwierdzenie prosimy wysłać drogą mail'ową lub w wiadomości do nas na FB. 

Poniżej oficjalna informacja od głównego organizatora:


 

Strefa Klasyków na Auto Moto Arena 2020

Klasycznajazda.pl we współpracy z MintEvents, organizuje Strefę Klasyków na Auto Moto Arena 2020. Auto Moto Arena to największe motoryzacyjne show w północnej Polsce. Impreza odbywa się w Expo Arena Ostróda, czyli w najnowocześniejszych halach wystawowych w kraju, co daje możliwość zaprezentowania swojego auta w profesjonalnie do tego przygotowanej scenerii. 
Jeżeli chcesz zaprezentować swojego klasyka (auto lub motocykl) oraz zobaczyć ciekawostki PRL'owskie i spędzić czas w gronie miłośników klasycznej motoryzacji, zgłoś się do naszej strefy. 
Nasza strefa to nie tylko auta i jednoślady. To klimat z tamtych lat i swego rodzaju podróż w czasie, czego dowodzić może wyróżnienie za najlepszą strefę (pokój PRL) na Motohusaria Expo Mazury 2017, czy nagroda za najlepszą ekspozycje na Auto Nostaligia 2019 :)
Przybywajcie i stwórzcie razem z nami niezapomniany, klasyczny klimat :)


 

"Dzień dobry, w związku z pojawieniem się przypadku zarażenia wirusem SARS-Cov-2 w Polsce, po obszernych konsultacjach z Wystawcami i Partnerami naszego wydarzenia podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty jego realizacji na 23-24 maja 2020. Komfort, bezpieczeństwo oraz możliwość odniesienia efektywnych korzyści z udziału w imprezie są dla nas najważniejsze i jedynie zmiana terminu wydarzenia pozwoli nam na realizację tych priorytetów. Wierzymy, że przyjmiecie naszą decyzję z wyrozumiałością i że zobaczymy się w maju!Wszystkie zakupione bilety oczywiście są ważne na imprezę 23-24 maja!"

I Zlot Aut i Motocykli Zabytkowych w Nidzicy. (1.09.2019 r.)

Czy moglibyście poprowadzić zlot w Nidzicy? Z takim pytaniem zwrócili się do nas Organizatorzy i zarazem nasi Przyjaciele klubowi - Marta i Przemek Krupa z Nidzicy. Odpowiedź była oczywista: oczywiście! I nie żałowaliśmy tej decyzji, bo zlot okazał się fantastyczną imprezą. Pierwszy raz prowadziliśmy zlot współorganizowany przez parafię - a była to parafia Miłosierdzia Bożego. Byliśmy odpowiedzialni m.in. za rejestrację uczestników i przeprowadzenie konkurencji. A tych nie brakowało, co widać na załączonych zdjęciach. Impreza była połączona z festynem parafialnym, zatem oprócz wspomnianych konkurencji, w których startował nawet sam ksiądz proboszcz, była grochówka, kiełbasa z grilla i oczywiście - wspólna msza święta. Mówiąc krótko: full wypas zlotowy :) Polecamy i zapraszamy do Nidzicy. 

FOTO: Marta Krupa

IV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Działdowie (25. 08. 2019 r.) 

Zloty Pojazdów Zabytkowych w Działdowie stają się już tradycją tego miasta. Dlatego tym bardziej było nam bardzo miło, gdy Miejski Dom Kultury poprosił nas o poprowadzenie tej imprezy. Ogarnęliśmy wszystko - począwszy od przyjmowania zgłoszeń, poprzez rejestrację pojazdów na miejscu a skończywszy na przeprowadzeniu konkurencji i rozdaniu nagród. Zabawa była przednia a i pojazdów nie brakowało. Wspólna parada ulicami miasta dopełniła imprezę, która z roku na rok jest coraz większa. Nasza fotorelacja to zaledwie ułamek tego, co można było zobaczyć w Działdowie. Oczywiście polecamy i do zobaczenia na zlocie. 

FOTO: Marta Krupa

Strefa Klasyków na Auto Moto Arena 2018

Piękne auta, dużo dobrej zabawy i humoru. Kochani bardzo DZIĘKUJEMY za to, że byliście z nami w naszej Strefie Klasyków :) Ogromne zaskoczenie - ponad STO pojazdów :D i to wszystko w marcu... ;)

Dziękujemy za obecność, za każdy uśmiech, wspólną zabawę w konkurencjach - za to, że można na Was liczyć.

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych przedsięwzięciach. Strefa Klasyków na Auto Moto Arenie to nasz wspólny sukces. Dziękujemy!!!

 

Nasza Strefa Klasyków na Auto Moto Arenie 2018 ujęta w obiektywie Kinga Orłowska Fotografia w pełnej fotorelacji poniżej.
 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym:

Wieś Gang, Toruńskie Klasyki Nocą, BEST Classic CAR, Klub Motocykli Dawnych w Starogardzie Gdańskim, Automobilklub Morski, ContinentalCars, Clasicon : Rare & Classic Cars, Youngtimer Mazovia, Marcin Derewońko Fso Sport,

oraz naszym sponsorom:

MW Olsztyńskie Biuro Rzeczoznawców Maciej Wojczulanis, Fiatem do Ślubu, MintEvents, Auto SPA Bartoszyce, Expo Mazury, S-Invest

Akcja "Leczymy Klasykiem 2017"

Nie ma co się rozpisywać, zobaczcie sami ;)
Nasza akcja "Leczymy klasykiem" w obiektywie kamery TVP3 Olsztyn. Dziękujemy Małgorzata Gałka Krzysztof Bębenek Wojciech Olkowski za Waszą obecność i pracę

MOTOHUSARIA EXPO MAZURY

Największy event motoryzacyjny, odbywający się w najnowocześniejszych halach wystawowych w Polsce.
Najlepsze auta z całego kraju i zagranicy, moc atrakcji, tysiące koni mechanicznych, 1/4 mili, drift, off-road, rally, wrak race, a to wszystko w jednym miejscu! 
15 - 16 Lipca 2017, Hale Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55 Ostróda.
 
Za "Strefę Klasyków" odpowiada Klasycznajazda.pl. Planujemy konkursy z nagrodami, powrót do czasów PRL'u i wiele atrakcji. Bądźcie tam z nami i weźcie udział w jedynej takiej imprezie w Polsce.

© 2017 by Seba&Bartez